Najlepsze netbooki w 2011 cz. 2

Prezentujemy drugą część artykułu o najlepszych netbookach w 2011 roku. Tym razem zostaną omówione trzy modele, które okazały się dużo lepsze od konkurentów.

Asus Eee PC 1215N

Denerwują Cie małe netbooki, które chodzą dużo wolniej niż laptopy? Ten model to cos dla Ciebie. Matryca o przekątnej 12,1 cala pozwala na zdecydowanie większy komfort pracy niż w przypadku tradycyjnego netbooka. A dwurdzeniowy procesor taktowany z prędkością 1,8 ghz sprawi, że komfort pracy będzie zadowalający. Wyposażono go w łącze HDMI i trzeba przyznać, że radzi sobie dobrze z odtwarzaniem filmów FULL HD. Z pewnością jest to produkt godny polecenie, który wyróżnia się ponad przeciętną.

Samsung NF310

Mimo trochę większej wagi niż jego konkurenci nowy model Samsunga prezentuje się bardzo dobrze. Wygląd przyciągnie uwagę użytkownika i zapewni świetne doznania estetyczne. Netbook jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Atom N550 taktowany z prędkością 1,5 Ghz. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest bardzo wygodna klawiatura, dzięki której użytkownik nie może narzekać na komfort pracy. Przeprowadzone testy wykazały, że czas pracy na baterii to około 350 minut. Nie jest to zły wynik jednak są modele, które mogą pochwalić się lepszymi osiągami. Nawet niektóre notebooki mogą go pobić.

Sony VAIO VPC-M12M1E

Ostatnim z omawianych w tym artykule modeli jest Sony VAIO VPC-M12M1E. Posiada on 10,1 calowy ekran oraz jest wyposażony procesor Intel Atom N470 (1 rdzeń), gigabajt RAMU oraz dysk twardy o pojemności 250Gb. Cały sprzęt waży 1,33 kg. Dlaczego warto zainwestować w ten sprzęt? Przede wszystkim dlatego, że ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie wyróżnia się ani specjalną wydajnością ani długim czasem pracy na baterii, jednak spokojnie można w niego zainwestować swoje pieniądze i nie czuć się zawiedzionym.